<oembed><version>1.0</version><provider_name>Hi-TechLamps</provider_name><provider_url>https://hitechlamps.com</provider_url><author_name>sales</author_name><author_url>https://hitechlamps.com/index.php/author/sales/</author_url><title>1600T3/IR/277V</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="ftGKyVxcvC"&gt;&lt;a href="https://hitechlamps.com/index.php/product/1600t3-ir-277v/"&gt;1600T3/IR/277V&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://hitechlamps.com/index.php/product/1600t3-ir-277v/embed/#?secret=ftGKyVxcvC" width="600" height="338" title="&#x201C;1600T3/IR/277V&#x201D; &#x2014; Hi-TechLamps" data-secret="ftGKyVxcvC" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script&gt;